Dorost nevyhrál ani 2. jarní zápas. S Českým Těšínem doma remizoval 1:1.

Krásné slunečné počasí panovalo u Fotbalového Areálu Pavla Srníčka, kde v sobotu 2.4. konal zápas krajské soutěže dorostu mezi domácím FK Bospor Bohumín a Českým Těšínem.

A hned ve 14. minutě se naše družstvo radovalo, protože z úhlu trefil ve 14. minutě bránu Martin Rapan a domácí se ujmuli vedení 1:0. Naše družstvo mělo v zápase navrch, zlom ale mohl přijít v 74. minutě, kdy po centru hostujícího hráče a následné hlavičce hráči Českého Těšína protlačili míč za brankovou čáru. Gól ale rozhodčí Zdeněk Malchárek kvůli faulu na našeho brankáře Mirka Nadhajského neuznal, což přeneslo do zápasu velké emoce, včetně žluté karty pro hostujícího hráče. Náš tým bohužel těsné vedení udržet nedokázal a minutu před koncem v 89. minutě po zmatku v pokutovém území dorost inkasoval vyrovnávací gól na 1:1.

Naše družstvo se stále drží na 1. příčce soutěže, už v neděli ale může tým Brušperku stáhnout náskok našeho týmu na pouhý 1 bod.